Kadıköy Kahvaltı Önerisi

Eylül 30, 2021

Kahverengi Cafe’de kahvaltılar da şahane. Günün başlangıcını yapabileceğiniz, güne enerjik başlayabileceğiniz ve leziz kahvaltı ürünlerini tadabileceğiniz kahvaltı menümüz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tek kişilik kahvaltı, çift kişilik kahvaltı, üç kişilik kahvaltı, dört kişilik kahvaltı ya da daha fazla kişi için daha uygun menüler her zaman hizmetinizde. Kahvaltı menümüz içerisinde bal, nutella, reçel, tahin, pekmez, ceviz, kayısı, kaşar peyniri, beyaz peynir, eski kaşar, otlu peynir, örgü peynir, sosis, domates, siyah zeytin. Yeşil zeytin, salatalık, sigara böreği, 2 adet pişi, patates kızartması, yumurtalı ekmek üzerinde sahanda yumurta, 1 litre termos çay ve daha buraya sıralayamayacağımız kadar fazla ürün. Günün ilk besinini Kadıköy kahvaltı sultanı olan Kahverengi Cafe’de alabilirsiniz.

Tabii ki menü kahvaltı ile sınırlı değil kaşarlı tost, menemen, beyaz peynirli tost, kaşarlı menemen, klasik menemen, sucuklu menemen, jambonlu sandviç, kaşarlı tavuk sandviç, beyaz peynirli sandviç, ton balıklı sandviç, kaşarlı omlet, klasik omlet, karışık omlet, mantarlı omlet ve ıspanaklı omlet gibi çok daha cazip tekil ürünler de var. Kahverengi Cafe & Pub olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman daha leziz daha kaliteli ve daha uygun fiyatlarla bu tatları keşfetmesine olanak sağlıyoruz. Dünya mutfağının en önemli lezzetlerini Kadıköy’e getiren Kahverengi Cafe & Pub ile siz de bugün farklılaşmış tatları tadabilirsiniz.

Kahverengi Cafe & Pub

İstanbul’da yüz binlerce insan sadece kafasını dinleyebileceği, kahvaltı yapabileceği, akşam yemeği yiyebileceği ve karaokeye katılabileceği nezih bir mekân arıyor. Bu arayış asla son bulmayacak çünkü anlık olarak beklenti ve değişiklik istekleri asla son bulmayacaktır. Ama Kahverengi Cafe & Pub için bu durum geçerli değildir. Mekânımızda aradığınız tüm özelliklerde yemek çeşidi, kahvaltı çeşidi ve karaoke gibi akşam eğlenceleri bulunur. Ayrıca mekânımızın ferah ve açık yerleşimi sayesinde hem Korona virüs için gerekli önlemler alınmış durumda. Sadece size özel bir masa yerleşimi, sadece size özel bir hizmet anlayışı ile hizmet veren mekânımız Kahverengi Cafe & Pub içerisinde olasılıklar her zaman sınırsızdır. Damak tadınıza hitap eden menü çeşitliliğimiz ile sınırları aşıyoruz.

Dostlarla Muhabbet

Kahverengi Cafe & Pub, akşamüzeri dostlarla buluşup derin sohbetlerin edilebileceği nezih bir ortamdır. Mekânımızın içerisinde her zaman size hizmet edecek, anlık istek ve ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilecek potansiyele sahip personelimiz bulunur. Personellerimiz her hafta müşteri ilişkileri açısından eğitilir. Her zaman kibar ve profesyonel ekibimiz ile sizi akşam muhabbetine bekliyoruz.

Lezzetli Tatlar

Lezzetli tatlar sadece Kahverengi Cafe & Pub bünyesinde bulunur. Mutfak ekibimiz, dünyanın çeşitli bölgelerinde eğitim görmüş ve tecrübe kazanmışlardır. Sadece Türk lezzetleri değil aynı zamanda çeşitli bölgeler ve yöresel lezzetleri de Kahverengi Cafe & Pub içeriğinde bulabilirsiniz. Sabah kahvaltıları için ayrı, öğle yemekleri için ayrı ve akşam yemekleri için ayrı lezzetleri tadabilir, ara öğünler ve dostlarla buluşmak için mekânımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Temizlik ve Hijyen

Kahverengi Cafe & Pub içeriğinde temizlik ve hijyen her şey demektir. Özellikle Korona virüs Pandemi sonrasında temizlik ile verdiğimiz mücadele resmen iki katına kadar çıktı. Günlük olarak dezenfekten işlemleri, masaların anlık olarak sürekli temizlenmesi, çatal, bıçak, kaşık, tabak ve masa örtüleri için anlık olarak değişimler yapılıyor. Sandalyelerin tutulacak bölümleri bir önceki misafirimiz kalkar kalkmaz temizleniyor ve dezenfekte ediliyor. Bu sayede bir sonraki müşterimiz için herhangi bir risk ortada bulunmuyor. Kahverengi Cafe & Pub sadece lezzet için değil aynı zamanda hijyen için dahi tercih edilebilir.

Posted in Kahvaltı - KadıköyTags:

Rezervasyon Talebi