Kadıköy Karaoke Heyecanı

Eylül 30, 2021

Müziği doruklarda hissetmek Kahverengi Cafe & Pub bünyesinde bir gelenek haline geliyor. Kadıköy Karaoke fırsatını tüm İstanbullular ile buluşturan Kahverengi Cafe & Pub ile siz de hem uygun fiyatlı hem de çok yüksek kaliteli Karaoke keyfine hazır mısınız? Yüz binlerce İstanbullu sadece rahat rahat eğlenebileceği ve vakit geçirebileceği bir Karaoke ortamı arıyor. Ancak her yer için bu pek mümkün değil. Özellikle ses yalıtımının yeterli olmadığı mekânlarda ve çeşitli bölgelerde Karaoke özgür bir ortam olmuyor. Ama Kahverengi Cafe & Pub bünyesinde dilediğiniz gibi şarkıların sözleri ile özgürlüğünüzü hissedebilir, avazınız çıktığı kadar dolu dolu şarkı söyleyebilirsiniz.

Sadece bir grup için özel saatlerimiz bulunuyor, örneğin 10 kişilik bir arkadaş grubusunuz ve özel Karaoke gecesi yapmak istiyorsunuz. O zaman en doğru adres Kahverengi Cafe & Pub olacaktır. Özel saatler aralığında arkadaş grubunuz ile dilediğiniz gibi Karaoke gecesi yapabilir ve özgürlüğün keyfini yaşayabilirsiniz. Salonumuz toplam olarak 90 kişiye kadar kapasiteye sahiptir ve içeride siz şarkı söylerken dışarıdaki insanlar asla rahatsız olmazlar çünkü ses asla dışarı çıkamaz. Bu sebeple rahatsızlık ve mekan kaygısı gibi bir durum Kahverengi Cafe & Pub bünyesinde pek mümkün değildir. Cuma ve Cumartesi günü saat 21.00 ile 01.00 aralığında herkese açık Karaoke gecesi deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz.

Zengin Müzik Arşivi İle Karaoke Geceleri

Kahverengi Cafe & Pub Karaoke gecelerine özel olarak 5000 adet yerli 2000 adet yabancı müziği ile Türkiye’nin en gelişmiş arşivine sahiptir. Tüm şarkılar güncel ve klasik olmak üzere ikiye ayrılır. Hem eski sevdiğiniz şarkılar hem de güncel popüler şarkı arşivimiz ile Karaoke geceniz için en özel deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Karaoke

Kahverengi Cafe & Pub içeriğinde bulunan Karaoke, gruplara özel olarak kişi başı 50 TL gibi çok cüzi bir rakama sahiptir. Cuma ve Cumartesi günleri saat 21.00 ile 01.00 aralığında organize edilen Karaoke gecesi için herkese açık saatlerde herhangi bir giriş bedeli yoktur. Ancak herkese açık özel saatlerde giriş yapan misafirlerimiz için 50 TL harcama yapma zorunluluğu ve erkek misafirlerimizin yanında kadın misafir bulunması gerekmektedir. Misafirlerimizin her zaman daha uygun fiyatlarla eğlenmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Biz kalitemizi yüksek fiyatlar ile değil sunduğumuz hizmet kalitesi ile sunmaya çalışan en güzide mekânlardan bir tanesiyiz.

Sadece Sana ve Arkadaşlarına Özel Karaoke Gecesi

Kahverengi Cafe & Pub, 5 kişilik ya da 10 kişilik ve daha fazla kişiye sahip gruplar için de Karaoke gecesi düzenleyebilir. Sadece biz bize olalım adını verdiğimiz bu ritüel ile arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile özel bir Karaoke gecesi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kahverengi Cafe & Pub Karaoke

Kahverengi Cafe & Pub, misafirlerine her zaman özel deneyimler yaşatmak üzere kurulmuştur. Diğer cafelerden farklı olarak önceliğimiz her zaman misafirlerimizin mekânımızdan mutlu ayrılacaklarını garanti ediyoruz. Özellikle herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına tüm misafirlerimizin masalarının aralarında oldukça fazla mesafe vardır, personellerimiz her zaman kibar ve profesyoneldir. Misafirlerimizin istek ve ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için her zaman tam performans çalışırlar. Mekânımız bünyesinde bulunan menü içerisinde arayıp bulamayacağınız hiçbir lezzet yoktur. Bu nedenle menüsünden çalışanına, mekanından misafirlerine kadar her şeyi ile dört dörtlük bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen Kahverengi Cafe & Pub’ı ziyaret edebilirsiniz.

Posted in Karaoke - KadıköyTags:

Rezervasyon Talebi