Kadıköy Dünya Mutfağı

Eylül 30, 2021

Kadıköy’den dünya mutfağına açılmaya hazır mısınız? Restoranımız, dünyanın tüm lezzetlerini tek bir noktada birleştirmek için adeta eşsiz çalışmalar yapan özel bir restorandır. Kahverengi Cafe & Pub olarak tek amacımızın mutlu müşteri memnuniyeti elde etmek olduğunu tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var.  Mekânımızda bulunan lezzetlerin tarifleri tüm dünyadan özenle toplanmış, çeşitli ülkelerde hizmet vermiş ustaların narin ellerinden çıkmaktadır. Sadece Türk mutfağı değil aynı zamanda çeşitli önemli bölgelerin en meşhur lezzetlerini sizinle buluşturuyoruz. Kahverengi Cafe & Pub içeriğinde menüde bulunan tüm lezzetler Türk mutfağına ait olsa da menü dışı da çalışabiliyoruz. Bizimle en özel lezzetleri tatmak için sadece adını vermeniz yeterli olacaktır. Mutfaktaki ustalarımızın maharetli ellerinden dilediğiniz yemeği tüketebilirsiniz.

Hangi Mutfakları Hazırlıyoruz?

Aklınıza gelebilecek her türlü lezzeti Kahverengi Cafe & Pub bünyesinde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mekânımızı ziyaret ederek, sizinle ilgilenen personelimize ilgili lezzetin adını vermeniz olacak. Profesyonel bir şekilde eğitilmiş personelimiz sizden aldığı bilgiyi anında mutfaktaki maharetli ustalarımıza iletecek. Ustalarımız ise size özel olarak dünyanın nadide mutfaklarını hazırlayacak.

Kahverengi Cafe & Pub Dünya Mutfağı

Kahverengi Cafe & Pub olarak dünya mutfağı konusunda iddiamızı anlatabildik mi? Eğer hala anlatamadıysak size şu şekilde izah edelim. Kahverengi Cafe & Pub, sadece yurt içindeki lezzetleri araştıran, öğrenen ve yapan değil aynı zamanda tüm dünyadaki özel mutfaklardan özel lezzetleri araştıran, öğrenen ve yapan bir kişiliğe sahiptir. Şeflerimiz ve ustalarımızın maharetli elleri ile dünyanın en özel mutfaklarındaki en özel tarifleri bizden direkt olarak talep edebileceğiniz gibi rezervasyon aşamasında da belirtebilirsiniz. Hatta rezervasyon aşamasında belirteceğiniz yabancı mutfaklara ait lezzetler için önceden çalışma yapma şansımız olabilir. Bu nedenle eğer çok komplike bir yemek talep edecekseniz mutlaka önceden bilgilendirmeniz gerekecek.

Kahverengi Cafe & Pub Özel Tarifler ve İçecekler

Kahverengi Cafe & Pub sadece yemeklere değil aynı zamanda tatlı ve içecek gibi özel ve komplike tarifleri uygulama konusunda da özgürdür. Örneğin Peru’da tattığınız özel bir tatlı var ise bunu rezervasyon aşamasında bize iletmeniz yeterli olacaktır. Ya da Afrika’da içtiğiniz özel bir alkollü içecek için Kahverengi Cafe & Pub ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kadıköy dünya mutfağı açısından dünyanın en zengin tariflerine sahip olması ile ünlü bir bölge olmasına rağmen bu bölgenin en zengin menüsüne de Kahverengi Cafe & Pub sahiptir.

Kahverengi Cafe & Pub

Kahverengi Cafe & Pub, sadece gerçek ustalarla çalışarak size dünyanın en önemli lezzetlerini ve tariflerini hazırlıyor. Ustalarımızın tamamı önemli ülkelerde önemli tecrübeler edinmiş ve sadece edindiği tecrübe ile yetinmeyip şimdi ise dünyanın çeşitli lezzetlerini öğrenmeye çalışan nitelikli insanlardan oluşur. Servis personelimiz keza aynı şekilde her hafta müşteri ilişkileri ve masa servisi açısından düzenli olarak eğitilir. Bu sayede size sadece eşsiz tarifler değil aynı zamanda mükemmel bir servis deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Mekanımızın vazgeçilmez gayelerinden bir tanesi olan profesyonellik ve kibarlık konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmak için tüm çabamızı sarf ediyoruz.

Kahverengi Cafe & Pub İçeriği

Kahverengi Cafe bünyesinde dilediğiniz gibi alkollü ve alkolsüz içecekleri tüketebilirsiniz. Mekanımız sabah 09.00 akşam 01.00 saatleri arasında hizmet veren çok yönlü bir cafedir. Aynı zamanda Cuma ve Cumartesi günleri saat 21.00 ile 01.00 saatleri arasında herkese açık Karaoke geceleri düzenlenmektedir. Çok uygun fiyatlarla grup halinde arkadaşlarınız ile eğlenebilir ya da topluluğa katılabilirsiniz.

Posted in UncategorizedTags:

Rezervasyon Talebi